ZOOM SPD-801N Adjustable Height via Thumb Remote Lever - Internal Cable 30.9 Diameter 100mm Travel V382-ZOOMINT309100MM
SKU: V382-ZOOMINT309100MM
  • Sale
Tax included. Taxes is included and shipping is free.
ZOOM Internal Cable 30.9 Diameter 100m Travel 365mm Total Length
SPEC:
FORGED AL7075
Choose either Internal or External routed standard cable
Suitable for seat post diameters of 30.9 mm (check bike before purchase.)
Cradle: 43 x 42
Angle: -5°~+18°
Offset: 3mm
Weight: 635g = 1.4lbs
Returns for incorrect purchases will incur costs Check our full range for compatability
Customer Reviews
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%