Matt Black 150x150mm Tile Insert Floor Drain Shower Grate 50mm Outlet Watermark V1233-SQTI0150D50BL
SKU: V1233-SQTI0150D50BL
  • Sale
Tax included. Taxes is included and shipping is free.
Beatiful my life, start all over again!
Features:
  • Pattern: tile insert
  • Material: 304 stainless steel
  • Finish: Matt Black
  • Square type: 150x150mm
  • 25mm in depth, approx. 13mm depth for tile. (please see the gallery photo for detailed exact dimention)
  • Waste: 50mm central outlet
  • Watermark Approved, Australia standard, Certified no.:wmk26063
  • Practical and perfect item for bathroom of homes or hotels
Customer Reviews
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%