Matelec Modular Contactor 2P 8.5A AC3 25A AC1 2NO 240V DIN Rail CON-25A/2NO V1202-V1-MTLCON-25A-2NO
SKU: V1202-V1-MTLCON-25A-2NO
  • Sale
Tax included. Taxes is included and shipping is free.
Brand: Matelec
Manufacturer Part Number: CON-25A/2NO
Barcode: 9338999009744
Customer Reviews
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%