Hager Switch Mechanism Labelled Rocker 32A 250V 1 Pole 1 Way OVEN White WBM32O V1202-V1-HAGWBM32O
SKU: V1202-V1-HAGWBM32O
  • Sale
Tax included. Taxes is included and shipping is free.
Switch Mechanism Labelled, 250 Volt Switch, 32 Amp, 1 Pole, 1 Way, OVEN, Rocker Switch Control, Screw Terminal, IP20, Flush Mounting, White, Glossy, 25 mm Length, 25 mm Width, 35 mm Depth
Brand: Hager
Manufacturer Part Number: WBM32O
Barcode: 3250617017688
Note: We don't use postage calculator but we offer a flat rate postage.
Customer Reviews
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%