Brushed Gold 150x150mm Tile Insert Floor Drain Shower Grate 80mm Waste Watermark V1233-SQTI0150D80BG
SKU: V1233-SQTI0150D80BG
Features:
  • Pattern: tile insert
  • Material: 304 stainless steel
  • Finish: Brushed Gold
  • Square type: 150x150mm
  • 25mm in depth, approx. 13mm depth for tile. (please see the gallery photo for detailed exact dimention)
  • Waste: 80mm central outlet
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%