Bathroom SUS 100mm Square Strip Fence Sword Shower Grate Floor Drain 50mm Outlet V1233-SQWL0200D50BS
SKU: V1233-SQWL0200D50BS
Features:
  • Pattern: strip fence
  • Material: 304 stainless steel
  • Finish: Brushed Silver
  • Square type: 100x100mm
  • 25mm in depth. (please see the gallery photo for detailed exact dimention)
  • Waste: 50mm central outlet
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%