Antec CIP4 Cable Kit White Grey - 6 Pack, 24ATX, 44 EPS, 16AWG Thicker, High Performance 300mm long V1202-V2-AT-ECAB-W300-C1P4WG
SKU: V1202-V2-AT-ECAB-W300-C1P4WG
  • Sale
Tax included. Taxes is included and shipping is free.
Antec Adjustable CIP4 Bracket and CIP4 Cable Kit White & Grey
24ATX x 1
4+4 EPS x 1
8PIN PCI-E x 2
6 Pin PCI-E Extension x 2.
16AWG Thicker, High Performance 300mm long Length. Universal, Keeps system neat and clean. Premium Sleeved.
AT-ECAB-W300-C1P4-W/GY
Brand: Antec
Manufacturer Part Number: AT-ECAB-W300-C1P4-W/GY
Barcode: 761345776776
Warranty: 12 months
Weight: 0.58kg
Customer Reviews
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%